Telefon: 0212 660 90 90

HAKKIMIZDA

Av. Onur SARAL, Av. Ömer SOLAK ve Av. Mesut Onur HACIOĞLU tarafından kurulmuş olan Asil Hukuk Bürosu müvekkillerine profesyonel hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Asil Hukuk Bürosu tecrübeli ve uzman kadrosuyla müvekkillerine başta şirketler ve ticaret hukuku, Sözleşmeler hukuku, İş hukuku, Vergi Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Tüketici Hukuku, Spor Hukuku, Ceza Hukuku, İnşaat ve Gayrimenkul Hukuku, Sigorta Hukuku olmak üzere farklı alanlarda hukuki danışmanlık, dava takibi, tahkim ve alternatif uyuşmazlık çözümü hizmeti sunmaktadır.

 

Büromuz alanlarında uzman ve dinamik kadrosuyla hukuki sürecin her aşamasında müvekkili bilgilendirme prensibiyle hareket ederek, hukuki sorunları geniş bir perspektifte ele almak ve tüm riskleri değerlendirmek suretiyle müvekkillerinin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda etkin çözümler sunmayı hedefler.

 

Asil Hukuk Bürosu, Türkçe ve İngilizce hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermekte olup bu bağlamda yurtdışında ve yurt genelinde saygın hukuk bürolarıyla işbirliği yapmaktadır.